Ochranné nápoje pro zaměstnance

Hledáte vhodné řešení poskytování ochranných nápojů, které by vedlo ke spokojenosti Vás i Vašich zaměstnanců? 

Tak to jste na správné adrese. Zaměstnance obvykle zajímá kvalita, dobrá chuť a šíře sortimentu. Vás jako zaměstnavatele zajisté nízké náklady, minimalizace logistiky a skladových prostor.

Naše sirupy SALTO a LINIE splňují normy dané legislativou pro přípravu ochranných nápojů a za tímto účelem jsou certifikované Státním zdravotním ústavem. Sirupy jsou okamžitě rozpustné a nápoje z nich připravené navíc skvěle chutnají, což nebývá u ochranných nápojů standardní.

Elegantní a jednoduché podávání chlazených nápojů

Pro snadné podávání chlazených nápojů Vám můžeme zapůjčit postmix, který vyrábí až čtyři druhy kvalitního ochranného nápoje. Díky vysoké koncentraci našich sirupů, dokážete z postmixu vytočit až 4 x 360 litrů nápoje bez výměny balení.

Postmix navíc nabízí možnost elegantního čepování vody, která vede z vodovodního řadu skrz filtr do výčepní hlavice. Postmix Vám umožní redukci logistiky, skladových zásob (až 360 litrů nápoje koncentrovaného v jednom balení) a díky vratným obalům nulový odpad.

Balení s dávkovací pumpičkou

Další alternativou mohou být jednolitrová balení, za kterých se připraví 20 litrů hotového nápoje. Ty může zaměstnanec fasovat např. jednou měsíčně. Pro jednoduchou přípravu můžeme dodat dávkovací pumpičku, která přesně nadávkuje objem pro potřebné množství a koncentraci

Snadná a rychlá příprava

teplých nápojů

Snadnou a rychlou přípravu teplých nápojů umožňují sirupy LINIE / čajové a GASTRO-TEA, které se okamžitě rozpouští v teplé i studené vodě a neusazují se. Pro uchování nápoje za stálé teploty a snadný výdej vám můžeme zapůjčit varný termos s nastavitelným termostatem.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

  • obchod@addfood.cz
Jméno *
Email *
Zpráva *