Nápoje pro nemocnice a pečovatelské ústavy

Vitamínový nápoj

Pro oslabené tělo pacienta je důležité, aby mělo k dispozici dostatek potřebných vitamínů, které mohou pomoci v boji proti chorobě a zároveň regeneraci po nemoci. Jedním z jednoduchých způsobů, jak dodat pacientům potřebné vitamíny je zahrnout je do pitného režimu. Nabízíme vám proto koncentrát JOLA multivitamin, ze kterého připravíte výborný ovocný multivitamínový nápoj.

Čajové nápoje pro seniory

Podávání obyčejného černého čaje v nemocnicích a pečovatelských domech s sebou nese řadu nepříjemností. Černý čaj obsahuje jednak tein (je to stejná látka se stejnými účinky jako kofein), po kterém někteří pacienti nemohou usnout, a pak třísloviny, které způsobují u mnoha lidí zácpu.

Jako alternativu sypaného čaje vám proto nabízíme čajový koncentrát GASTRO-TEA pro přípravu neslazeného černého čaje, který obsahuje minimum teinu a tříslovin. Dále vyrábíme koncentráty LINIE / čajové, které neobsahují žádny tein ani třísloviny, jsou lehce slazené a příjemně aromatizované. Okamžitě se rozpouští a nesedimentují. Můžete je konzumovat teplé i studené a navíc jsou obohaceny o jód vitamín C.

Sirupy do mléka a mléčných výrobků

Pro zpestření stravy podávané v nemocnicích či pečovatelských ústavech nabízíme sirupy DOBROMILKA k ochucení mléka a dalších mléčných výrobků. Tím zároveň do připraveného nápoje či pokrmu přidáte jód a vitamín C.

Výčepní technika

Pokud byste měli zájem o naše sirupy do Vaší nemocniční jídelny, můžeme Vám poskytnout zapůjčení vhodné výčepní techniky - vířiče, termosu nebo postmixu.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

  • obchod@addfood.cz
Jméno *
Email *
Zpráva *