Ovocné nápojové koncentráty Jola
na džusové bázi s lahodnou a vyváženou chutí

Z koncentrátů JOLA přípravíte lahodné ovocné nápoje na džusové bázi s plnou ovocnou chutí a vůní. Ideální jsou do hotelů a restaurací s vyššími nároky na kvalitu, jako snídaňové nápoje, nápoje k osvěžení na konferencích, nebo přílohové nápoje k obědům a večeřím.  Velmi dobře prodejné jsou správně připravené a vychlazené ve vířiči, protože okamžitě přitáhnou pozornost zákazníka svou barvou a hustotou. Navíc velmi příznivá cena koncentrátů JOLA dovoluje nabídnout konečnému zákazníkovi výborný nápoj za dostupnou cenu.

Vhodné pro:
Děti – školy a tábory
Jídelny, catering
Hotely
Cukrárny a kavárny

Doporučené ředění:
1 + 9 až 1 + 14 = z 1 l koncentrátu připravíte 10 až 15 l nápoje.

Certifikovaný výrobek

Obsahují kvalitní ovocnou šťávu v koncentrované podobě – 200 % ovoce*. Také proto jsou vhodné do školních jídelen – ovocný podíl do spotřebního koše ovoce (1 l koncentrátu = 2 kg ovoce, tj. 2 dl nápoje při ředění 1 + 9 = 40 g ovoce). 

Jsou obohaceny vitamínem C a jódem, a příchuť tropic dalšími 9 vitamíny (30% doporučené denní dávky v 0,2 l nápoje).

 

 

Příchutě

pomerance grep2 tropicke ovoce

jablko

Visen

Pomeranč
Grep
Multivitamín
Jablko
Višeň

 

* Ovoce obsahuje cca 10 % ovocné sušiny a 90 % vody. Aby bylo možné šťávu z ovoce skladovat a dopravovat z pěstitelských oblastí, odstraňuje se voda šetrným odpařováním za nízkých teplot, aby nedošlo ke ztrátě vitamínů a jiných přítomných organických látek. To je vysvětlení, jak může nápojový koncentrát JOLA obsahovat 200 % ovocné šťávy. Jedná se o ovocnou šťávu v dvojnásobné koncentraci, která vznikla šetrným odebráním vody.

 

Balení:
Nevratné obaly: plastová lahev (1 l - baleno v kartonu po 6ks), plastový kanystr (5,5 l)
Vratné obaly: kyveta k postmixu (9 l)

Logo Pijte