Ochranné nápoje pro zaměstnance

Hledáte řešení poskytování ochranných nápojů, které by vedlo k vaší spokojenosti stejně jako spokojenosti vašich zaměstnanců? V tom případě jste na správné adrese. Zaměstnance obvykle zajímá kvalita nápojů, dobrá chuť a šíře sortimentu. Vás jako zaměstnavatele zajisté zas nízké náklady, minimalizace logistiky a skladových prostor.

FotkyFoto 73132296 XS

 

Představujeme Vám nápojové koncentráty vlastní výroby, které splňují normy dané legislativou pro ochranné nápoje. Jsou okamžitě rozpustné a nápoje z nich připravené jsou i chuťově velmi dobré, což v případě ochranných nápojů nebývá zas tak obvyklé.

Nápojový koncentrát SALTO je vhodný pro přípravu středně minaralizovaného ochranného nápoje a k přípravě ochuceného nápoje s nízkou mineralizací doporučujeme nápojový koncentrát LINIE.

Snadnou a rychlou přípravu teplých ochranných nápojů umožňují koncentráty GASTRO-TEA a LINIE - ČAJ, které se okamžitě rozpouští v teplé i studené vodě a neusazují se. Pro uchování nápoje za stálé teploty a snadný výdej vám můžeme zapůjčit varný termos s nastavitelným termostatem.

Pro elegantní a jednoduché podávání chlazených nápojů z našich produktů vám můžeme zapůjčit stáčecí zařízení - postmix, který přináší následující výhody. Až čtyři druhy kvalitního ochranného nápoje čepovaného z jednoho stroje. Z jednoho balení až 180 litrů ochuceného nápoje, přičemž příchutě lze obměňovat a na výběr je z 18 limonádových a 4 čajových příchutí.

Postmix navíc nabízí možnost elegantního čepování vody, která vede z vodovodního řadu skrz filtr do výčepní hlavice. Postmix vám umožní redukci logistiky, skladových zásob (180 litrů nápoje koncentrovaného v jednom malém soudku) a díky vratným obalům nulový odpad.

 

gastroprovozy2kyveta 9l

 

Další alternativou mohou být jednolitrová balení, za kterých se připraví 20 litrů hotového nápoje. Ty může zaměstnanec fasovat např. jednou měsíčně. Pro jednoduchou přípravu můžeme dodat dávkovací pumpičku, která přesně nadávkuje objem pro potřebné množství a koncentraci.

Zároveň jsme vám k dispozici, máte-li zájem o umístění automatu na teplé a studené nápoje a automatu na potravinové kusové zboží do vaší firemní budovy.