Nemocnice a pečovatelské ústavy

Pitný režim pacientů v nemocnicích a pečovatelských ústavech se obvykle skládá z vody a mírně oslazeného čaje. Proč však pacientům občas nenabídnout něco dobrého pro zpestření všedních dnů trávených pobytem v nemocničním pokoji?

 

FotkyFoto 25313498 XS

 

V případě seniorů se velmi často setkáváme s nechutí k jídlu a k pití. Tento stav organismus vyčerpává a dehydratuje. Jednoduchým způsobem, jak pacienty přimět k vypití určitého denního množství tekutin, je podávat takový nápoj, který lidem bude chutnat. V dnešní době není zas tak jednoduché najít chutný nápoj v nízké cenové hladině. Naše výrobky z řady LINIE však tuto podmínku rozhodně splňují.

Pro oslabené tělo pacienta je důležité, aby mělo k dispozici dostatek potřebných vitamínů, které mohou pomoci v boji proti chorobě a zároveň regeneraci po nemoci. Jedním z jednoduchých způsobů, jak dodat pacientům potřebné vitamíny je zahrnout je do pitného režimu. Nabízíme vám proto koncentrát JOLA multivitamin, ze kterého připravíte výborný ovocný multivitamínový nápoj. 

Do vaší nemocniční jídelny, v případě vašeho zájmu, můžeme dát k dispozici výčepní techniku vířič či postmix.

Podávání obyčejného černého čaje v nemocnicích a pečovatelských domech s sebou nese řadu nepříjemností. Černý čaj obsahuje jednak tein (je to stejná látka se stejnými účinky jako kofein), po kterém někteří pacienti nemohou usnout, a pak třísloviny, které způsobují u mnoha lidí zácpu.

Jako alternativu sypaného čaje vám proto nabízíme čajový koncentrát GASTRO-TEA pro přípravu neslazeného černého čaje, který obsahuje minimum teinu a tříslovin a koncentráty LINIE - ČAJ, které vůbec neobsahují tein ani třísloviny. Okamžitě se rozpouští a nesedimentují. Můžete je konzumovat teplé i studené a navíc jsou obohaceny o jód vitamín C.

 

FotkyFoto 1016073 XS

 

Pro zpestření nápojů podávaných v nemocnicích či pečovatelských ústavech nabízíme koncentráty DOBROMILKA k dochucení mléka a dalších mléčných výrobků. Zároveň tak do nápoje přidáte jód a vitamín C.

Zároveň jsme vám k dispozici, máte-li zájem o umístění automatu na teplé a studené nápoje a automatu na kusové zboží do vaší budovy.

Logo Pijte