Jídelny, catering

Točené nápoje z postmixů nebo vířičů představují oproti klasickým baleným nápojům levnou a ekologickou variantu. Díky našim velmi příznivým cenám ušetříte vy i vaši zákazníci. Zbavíte se množství obalů a zásadně zredukujete skladovací prostory. V neposlední řadě tím ušetříte i naše životní prostředí.

Kompletní balíček služeb pro majitele nebo provozovatele veřejné či závodní jídelny představuje zapůjčení výčepní techniky - vířiče nebo postmixu, instalace a servis stroje a pravidelné dodávky nápojových koncentrátů. Toto komplexní řešení je v posledních letech stále více a více žádanou službou.

Vířič je stáčecí zařízení, které nápoj míchá a chladí. Hodí se především tam, kde se nápoj prodává a je důležité zákazníka upoutat již pohledem na atraktivně vyhlížející vychlazený nápoj.

viric bras

 

Postmix se vyplatí využít tam, kde se denně vytočí velké množství nápoje. Tím, že stroj sám nápoj připravuje vždy čerstvý smícháním vody s koncentrátem, odpadne obsluze práce s přípravou a doplňováním nápoje. Postmix umí vyrobit nápoje nejen neperlivé např. džusového typu nebo icetea, ale i sycené třeba klasickou malinovku, colu, oranžádu, atd…

Sirupy, nápojové koncentráty, ideální pro použití do vířičů a postmixů jsou naší vlastní produkce a jsou to: limonádové koncentráty LINIE, džusové koncentráty JOLA a koncentráty pro přípravu nápojů typu icetea LINIE ČAJ.

Snadnou a rychlou přípravu teplých nápojů umožňují koncentráty GASTRO-TEA a LINIE - ČAJ, které se okamžitě rozpouští v teplé i studené vodě a neusazují se. Pro uchování nápoje za stálé teploty a snadný výdej vám můžeme zapůjčit varný termos s nastavitelným termostatem.

 

postmix verma

 

Logo Pijte