Děti - Školy a tábory

Správný pitný režim je nedílnou součástí zdravé výživy dětí a dospělých je, přitom přimět dítě k pití obyčejné vody není obvykle jednoduché. Děti by raději pily sladké limonády, které jsou pro tělo především zdrojem jednoduchých cukrů a zvyšují tak energetický příjem, což je jednou z cest k dětské obezitě. Proto vám představujeme nápojové koncentráty LINIE se sníženým obsahem cukru, které jsou vhodné pro zajištění pitného režimu dětí a mládeže ve školách, na zájmových kurzech a zájezdech…

 

FotkyFoto 67464649 XS

 

Dostatek potřebných vitamínů, které napomáhají zdravému vývoji a růstu, chrání před infekcemi a zabezpečují správnou činnost nervového systému, je pro dětské tělo vždy důležitý. Takovýto multivitamínový "boost" zajistíte dětem podáváním nápoje z ovocného koncentrátu JOLA multivitamin, který obsahuje 10 důležitých vitamínů.

Využijte výčepní techniky k zapůjčení. Aby vámi připravené limonády byly správně vychlazené a pro děti ještě atraktivnější, můžeme vám dát k dispozici chladicí a míchací stáčecí zařízení – vířič nebo postmix.

Vápník je nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů. Nejjdednodušším způsobem dodávaní vápníku dětem je zahrnutí mléka a mléčných výrobků do jejich jídelníčku. Některé děti však samotné mléko pro jeho specifické aroma pít nechtějí. Proto doporučujeme podávat dětem mléko příjemně ochucené. Zpestřete dětem nápojáček o ochucená mlíčka koncentráty DOBROMILKA. Zároveň tak do nápoje přidáte jód a vitamín C.

Pořádáte pro děti sportovní akce? Pak byste do pitného režimu sportujících dětí měli zahrnout iontový nápoj, který jednak organismus rehydratuje, ale zároveň mu doplní ztracené minerální látky a dodá důležité vitamíny potřebné při zvýšené námaze a výkonu. Pro veškeré tréninky, závody a turnaje proto doporučujeme koncentrát SALTO, z něhož přípravíte výborný iontový izotonický nápoj.

 

FotkyFoto 86943430 XS

 

Ve školních jídelnách zajisté využijete nápojový koncentrát JOLA s vysokým ovocným podílem, který můžete zahrnout do spotřebního koše ovoce. 1 litr koncentrátu = 2 kg ovoce.

Zároveň jsme vám k dispozici, máte-li zájem o umístění automatu na teplé a studené nápoje nebo automatu na kusové zboží do vaší školy či budovy, kde děti tráví svůj volný čas.

Logo Pijte