Cukrárny a kavárny

Kvalitní nealkoholické nápoje by měly být součástí sortimentu každé dobré kavárny a cukrárny. V současné době je na trhu mnoho různých druhů a balení džusů a limonád. Někdo nabízí svým zákazníkům nápoje v malých lahvičkách, které jsou však právě díky svému obalu na vyšší cenové úrovni. Někdo nápoje rozlévá z větších balení, což vyjde levněji. Ovšem v obou případech vzniká množství obalů, které se musí zrecyklovat či vyčistit pro další použití. Je to způsob jednak neekonomický a také neekologický.

foto Cukrarny a kavarny

Levnou a ekologickou variantu oproti klasickým baleným nápojům představují točené nápoje. Díky našim velmi příznivým cenám ušetříte vy i vaši zákazníci. Zbavíte se množství obalů a zásadně zredukujete skladovací prostory. A v neposlední řadě tím ušetříte i naše životní prostředí.

Vyberte si ze širokého spektra příchutí našich výborných nápojových koncentrátů LINIE či JOLA.

Nabízíme vám alternativní atraktivní způsob podávání nápojů. Přírodně barevné vychlazené nápoje budou Vaše zákazníky zajisté lákat již samotným pohledem. Ve vašem či od nás zapůjčeném vířiči pak můžete zkombinovat např. dvě různě barevné příchutě.

Domácí limonády se v poslední době staly velice populárními nealkoholickými nápoji. Naše koncentráty LINIE a JOLA můžete jednoduše za pomoci dávkovací pumpičky použít pro přípravu výborného základu domácí limonády. Stačí pak jen přidat např. pár kousků čerstvého nebo mraženého ovoce a dozdobit plátkem citrónu či snítkou máty.

FotkyFoto 68223106 XS

Mléčné koktejly, luxusní frappé a další úžasné dobroty snadno vykouzlíte pomocí nápojového koncentrátu DOBROMILKA, který je určen speciálně pro ochucení mléka a mléčných výrobků.

 

Logo Pijte