Nápojové koncentráty - sirupy

Jsme ryze česká firma a na českém trhu nápojového průmyslu působíme od roku 1991. Veškerý náš sortiment pochází z vlastní vývojové laboratoře a je podložen dlouholetými zkušenostmi zaměstnanců firmy v tomto oboru. Z naší dlouholeté praxe víme, že pro většinu zákazníků je rozhodující kompromis ceny a kvality výrobků. A právě na tom je založena úspěšnost našeho podnikání a spokojenost našich klientů.

Nápojové koncentráty pro přípravu nealkoholických nápojů dodáváme do řady gastroprovozů – závodních, veřejných a školních jídelen, do nemocnic, rekreačních a sportovních středisek, restaurací a hotelů. S našimi výrobky jste se již mohli setkat v podobě sudové či lahvové limonády ovšem nikoli pod naší značkou, nýbrž pod private label našeho zákazníka – sodovkárny či pivovaru.

FotkyFoto 31494734 XS

Máte-li zájem o výrobky, ze kterých snadno připravíte vysoce kvalitní nealkoholické nápoje, jste na správné adrese. Společnost Addfood má pro vás ucelený sortiment nápojových koncentrátů, který určitě uspokojí všechna vaše přání. Naše výrobky nenajdete v maloobchodní síti. Veškerý sortiment je dodáván buď přímo výrobcem nebo prostřednictvím dealerů až do místa spotřeby.

Pro svoji individuální potřebu můžete naše výrobky zakoupit v restauračním provozu firmy, který funguje jako vzorková prodejna. Navštivte nás a vyberte si z širokého sortimentu. Rádi vám pomůžeme s výběrem radou a ochutnávkou.

Vyberte si
ze širokého sortimentu výrobků různých typů
vyrábíme až 35 druhů nápojových koncentrátů.

Spolehněte se
na vysokou kvalitu a standard dodávaných výrobků
na výbornou chuť a cenu hotových nápojů

Ušetřete si
prostor na skladování a manipulaci, jež umožňuje vysoká koncentrace sirupů 

Dále nabízíme podporu prodeje sirupů v možnosti zapůjčení výčepní techniky – vířiče nebo postmix. Pro postmix plníme sirupy do kyvet – plné kyvety přivezeme, prázdné si odvezeme.

Po společné konzultaci vám můžeme nabídnout vývoj produktu podle vašeho přání, pokud si z našeho sortimentu nevyberete. To se týká velkých odběratelů, zejména výrobců limonád, kterým nabízíme technickou pomoc při realizaci.

lahev1

Logo Pijte