Nápoje pro děti - školy, školky, tábory

Pitný režim dětí

Správný pitný režim je nedílnou součástí zdravé výživy dětí a dospělých, přitom přimět dítě k pití obyčejné vody není obvykle jednoduché. Děti by raději pily sladké limonády, které jsou pro tělo především zdrojem jednoduchých cukrů a zvyšují tak energetický příjem, což je jednou z cest k dětské obezitě.

Proto vám představujeme sirupy LINIE! Nápoje z nich připravené jsou atraktivní vzhledem i chutí, mají však snížený obsah cukru a proto jsou vhodné pro zajištění pitného režimu dětí a mládeže ve školách, na zájmových kurzech a zájezdech. Aktuálně vrábíme 19 příchutí!

Nápoje plné vitamínů

Ze sirupů JOLA připravíte lahodné nápoje s vysokým ovocným podílem. Díky tomu můžete ve školní jídelně doplňovat tzv. "spotřební koš ovoce". 1 litr nápojového koncentrátu JOLA obsahuje 2 kg ovoce.

Dostatek potřebných vitamínů, které napomáhají zdravému vývoji a růstu, chrání před infekcemi a zabezpečují správnou činnost nervového systému, pomůže dětem zajistit ovocný koncentrát JOLA multivitamin s příchutí tropického ovoce, který obsahuje 10 důležitých vitamínů.

Vápník je nezbytný

Vápník je nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů. Nejjednodušším způsobem dodávaní vápníku dětem je zahrnutí mléka a mléčných výrobků do jejich jídelníčku. Některé děti však samotné mléko pro jeho specifické aroma pít nechtějí.

Proto doporučujeme podávat dětem mléko příjemně ochucené. Zpestřete dětem nápojáček o ochucená mlíčka sirupy DOBROMILKA. Zároveň tak do nápoje přidáte jód a vitamín C.

Sirupy LINIE, JOLA a DOBROMILKA jsou schváleny Státním zdravotním ústavem a posouzeny jako vhodné pro podávání dětem.

Nápoje pro sportovní akce

Pořádáte pro starší děti sportovní akce? Pak byste do pitného režimu sportujících dětí měli zahrnout iontový nápoj, který jednak organismus rehydratuje, ale zároveň mu doplní ztracené minerální látky a dodá důležité vitamíny potřebné při zvýšené námaze a výkonu.

Pro veškeré tréninky, závody a turnaje proto doporučujeme iontový sirup SALTO, z něhož přípravíte výborný iontový izotonický nápoj.

Výčepní technika

Využijte výčepní techniky k zapůjčení. Aby Vámi připravené limonády byly správně vychlazené a pro děti ještě atraktivnější, můžeme vám dát k dispozici chladicí a míchací stáčecí zařízení – vířič nebo postmix.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

  • obchod@addfood.cz
Jméno *
Email *
Zpráva *