Nápoje pro cukrárny a kavárny

Ekologicky připravované nápoje

Levnou a ekologickou variantu oproti klasickým baleným nápojům představují na místě připravované nápoje. Díky našim velmi příznivým cenám ušetříte Vy i Vaši zákazníci. Zbavíte se množství obalů a zásadně zredukujete skladovací prostory. V neposlední řadě tím ušetříte i naše životní prostředí.

Domácí limonády ve vaší kavárně

Domácí limonády se v poslední době staly velice populárními nealkoholickými nápoji. S nápojovými koncentráty LINIE a JOLA za pomoci dávkovací pumpičky připravíte chuťově i barevně výborný základ pro domácí limonádu. Vybrat si můžete z téměř 30 příchutí. Stačí pak jen přidat např. pár kousků čerstvého nebo mraženého ovoce a dozdobit plátkem citrónu či snítkou máty.

Mléčné koktejly, frappé a další úžasné nápoje

Mléčné koktejly, luxusní frappé a další úžasné dobroty snadno vykouzlíte pomocí sirupu DOBROMILKA, který je určen speciálně pro ochucení mléka a mléčných výrobků.

Atraktivní způsob podávání nápojů

Pokud je ve Vašem provozu větší spotřeba chlazených nealko nápojů, můžete zvážit, zda by se Vám vyplatilo podávat nápoje točené.

Přírodně barevné vychlazené nápoje budou Vaše zákazníky zajisté lákat již samotným pohledem. Ve Vašem či od nás zapůjčeném vířiči pak můžete skombinovat např. dvě odlišně barevné příchutě.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

  • obchod@addfood.cz
Jméno *
Email *
Zpráva *