O společnosti

  • foto
  • foto2

Addfood je ryze česká firma bez cizí kapitálové účasti. Založena byla v roce 1991 odbornými pracovníky nápojářského průmyslu.
V roce 1992 zahájila společnost výrobu nízkoenergetických nápojových koncentrátů a sirupů určených výhradně k průmyslové výrobě limonád. V 90tých letech firma spolupracovala s více než dvaceti malými a středními výrobci po celé České republice.

V roce 1993 bylo z podnětu trhu zahájeno stáčení nápojových koncentrátů do malospotřebitelských obalů a byla navázána spolupráce s dealerskými společnostmi, které se orientují na zásobování veřejného stravování, a s provozovateli nápojových automatů. Produkty se na trhu ujaly a sortiment se postupně rozšiřoval jak z hlediska četnosti příchutí, tak i samostatných výrobkových skupin, které jsou směřovány na konkrétní skupiny spotřebitelů.

V roce 1999 přestěhovala firma výrobu do nově vybudovaného závodu ve vlastním areálu. Zde přibyla k nosné potravinářské výrobě i výroba strojírenská-kovoobráběcí a zámečnické práce.

S cílem podpořit prodej nápojových koncentrátů byla v roce 2002 rozšířena činnost o provoz nápojových automatů, k nimž posléze – na žádost uživatelů – přibyly automaty na kusové – balené potraviny.

Nejnovější aktivitou firmy Addfood bylo v roce 2008 zahájení provozu v malém restaurantu – café baru, který slouží zároveň jako podniková prodejna pro veřejnost. Firma má též aktivity ve vlastním bytovém hospodářství.

Kontakt

Pomáháme